Laserová operácia očí je ideálny vianočný darček!

Hľadáte ideálny vianočný darček pre seba či svojho blízkeho? Chcete mať dokonalý zrak ako napr. naša klientka, ambasádorka a profesionálna lyžiarka Veronika Velez-Zuzulová? Potom Vám odporúčame náš vianočný tip na naše darčekové poukazy na laserovú operáciu očí. 

Vybrať si môžete z rôznych variánt našich darčekových poukazov, a to z poukazu na predoperačné vyšetrenie, kde zisťujeme vhodnosť klienta na zákrok, z poukazu na celý operačný zákrok, či z ľubovolných súm, ktorými môžete na zákrok prispieť svojmu blízkemu.

Prečo si zakúpiť poukaz v našom centre?

Naše očné laserové centrum Vám ponúka najdlhšie skúsenosti v danej oblasti na Slovensku, kde pôsobíme už viac ako 27 rokov. Vďala týmto mnohoročným skúsenostiam sme vykonali cez 85-tisíc laserových zákrokov metódou bez rezu, čo je najviac v strednej Európe. Po celú dobu sa o Vás stará náš stabilný personál s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v danej oblasti. Takmer všetci naši lekári pre nás pracujú už od samého začiatku, pričom majú na konte mnoho prvenstiev v oblasti laserových zákrokov, a to nielen v našej krajine. Navyše Vám ponúkame najmodernejšie vybavenie a úplne bezkontaktnú operačnú metódu SmartSurfACE 7D. Viac o nás sa dozviete tu

Darčekové poukazy zakúpite pomocou našej e-mail adresy excimer@excimer.sk, telefonicky na našom tel. čísle 02/60 20 15 11, alebo osobne na našej recepcii. 

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on pocket
Share on telegram
Share on email